مقایسه ایران دی اچ با دیگر دستگاه ها

مقایسه دستگاه ایران دی اچ با دیگر دستگاه ها

تفاوت محصولات ایران دی اچ با محصولات موجود در بازار

تفاوت در IC پایه:

  دستگاه های ایران دی اچ جهت دفع 16 نوع خانواده حیوانی تنظیم شده است و دارای دو IC هشت پایه می باشد که محصولات موجود در بازار تنها یک IC چهار پایه دارند که برای دفع حداکثر 2 نوع حشره طراحی شده اند.

تکنولوژی به کار رفته :

 دستگاه همه کاره دی اچ دارای دو سیستم التراسونیک و الکترومغناطیس می باشد در حالی که دستگاه های موجود در بازار تنها دارای یک سیستم التراسونیک آنهم از نوع ضعیف می باشد و در مقایسه با دستگاه التراسونیک DH – 02 از قدرتی معادل یک پنجم آن می باشد.

سیستم الکترومغناطیس:

 سیستم الکترومغناطیس سیستمی مختص به خود در ایران دی اچ می باشد که باعث ایجاد دیواری حفاظتی در منزل شما می شود و موجودات داخل دیوار خانه شما را نیز فراری می دهد که این سیستم در هیچ نوع دستگاهی در بازار وجود ندارد.

 اسپیکر و بازر :

در دستگاه های ایران دی اچ از اسپیکر و بازر استفاده شده که تنها مکانیزم برای ایجاد فرکانس صوتی قوی می باشد که در دستگاه های موجود تنها از بازرهای ضعیف استفاده می شود.

جلوگیری از عادت حشرات به فرکانس :

داخل دستگاه های ایران دی اچ یک ماکروکامپیوتر است که بیش از 16 فرکانس را با دسی بل متفاوت برای جلوگیری از عادت حشرات و حیوانات ارسال می کند در حالی که در دستگاه های داخل بازار تنها یک فرکانس با دسی بل معین ارسال می شود و بعد از مدتی حشرات و حیوانات به آن عادت می کنند.

قطعات دستگاه :

مشاهده قطعات داخلی دستگاه توسط هر غیر متخصصی این را مشخص می کند که از بهترین مواد مصرفی استفاده شده در حالی که در دیگر دستگاه ها به علت بسته بودن داخل آن از پائین ترین کیفیت استفاده شده است.

مشاوره رایگان و ثبت شکایت :

پشتیبانی بلند مدت ایران دی اچ  نشان دهنده کیفیت بالای آن می باشد در حالی که هیچ کدام از محصولات داخل بازار نه دارای شرکتی معتبر هستند و نه پشتیبانی درست دارند.

مقاوم در جریان الکتریکی :

مواد استفاده شده در قالب روی دستگاه ها هم از مواد درجه یک و مقاوم در مقابل جریان الکتریکی می باشد که با کمی دقت استفاده از مواد ضایعاتی در قالب دستگاه های داخل بازار مانند گودلایف یا ریدکس را ملاحظه می کنید.

مقاوم در برابر حرارت :

 صفحه مدار چاپی ایران دی اچ  مقاوم در برابر حرارت بوده در حالی که مدارهای چاپی داخل دیگر دستگاه ها در استفاده مداوم برای حرارت زیاد خیلی زود خراب می شود.

علت بالابودن قیمت دستگاه های ایران دی اچ :

 توجه داشته باشید مهمترین علت بالا بودن قیمت محصولات ایران دی اچ به غیر از کیفیت, پشتیبانی, خدمات و مواد مصرفی و تکنولوژی قوی؛ متراژی حداقل 60 متر مربع را با هر نوع مانعی تحت پوشش قرار می دهند در صورتی که در همین متراژ یا در یک آپارتمان 60 متری برای استفاده از دستگاه های دیگر باید حداقل 4 تا 5 عدد تهیه تا به جواب مطلوب برسید پس در اصل قیمت دیگر محصولات داخل بازار 5 برابر محصولات ایران دی اچ می باشد.

هیچ ارزانی بی دلیل نیست !

به طور کلی به قول انگلیسی ها ما هنوز آنقدر ثروتمند نشده ایم که محصولات ارزان قیمت و… بخریم و بدانید هیچ ارزانی بی دلیل و هیچ گرانی بی علت نیست و از نظر پرسنل و مدیریت ایران دی اچ مقایسه این محصول با دیگر محصولات مقایسه بنز مدلS2013 با پیکان مدل 56 می باشد که اصلا قابل مقایسه نیستند

نوع اختلاف دستگاه ایران دی اچ با سایر دستگاه ها

مبلغ به تومان

اختلاف در IC 25,000
بازر جهت ارسال فرکانس بالا (التراسونیک) 13,000
خازن 155 =  طول عمر بالای دستگاه 1,500
بوبین برای 60 متر مربع 8,000
صفحه برد (مدار چاپی) ضد حرارت 3,500
سیستم قابلیت تنظیم فرکانس 7,500
فیوز پشتیبانی 200
جنس قالب دستگاه 3,500
سیستم ارسال التراسونیک و الکترومغناطیس همزمان 18,000
سیستم تغیر فرکانس و دسی بل (برای عدم عادت) 9,000
ارسال فرکانس برای متراژ بالا و عبور از مانع 8,000
گارانتی 2 ساله
ارسال رایگان
10 سال خدمات پس از فروش
تجربه 10 ساله ایران دی اچ
اختلاف محصولات چینی با اروپا و کره
پشتیبانی و خدمات پس از فروش
گارانتی برگشت پول
بسته بندی شکیل و در شان خریدار
برچسب تایید و هلوگرام ایران دی اچ
برچسب تست کنترل کیفیت
ایزو 9001 tuv inter cert  آلمان
جمع اختلاف قیمتی محصول ایران دی اچ 95,000

اینستاگرام ایران دی اچ را دنبال کنید

حشرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
جهت ثبت درخواست خدمات پشتیبانی سریع ، کلیک کنید .خدمات پس از فروش