معایب استفاده از حشره کش های شیمیایی و نوری

حشره کش های شیمیایی به خاطر داشتن ترکیبات سمی که در خود دارند دچار بروز عارضه های قلبی ، عروقی و تنفسی و سر درد های مزمن در بزرگسالان و بخصوص کودکان و نوجوانان می شود.
وقت و هزینه بالای ناشی از خرید و استفاده از این محصولات به طور مثال، حداقل هر خانه سالیانه یکصد هزار تومان صرف خرید انواع حشره کش های شیمیایی می کند. که با خرید از محصولات دائمی ما فقط یکبار هزینه می کنید و از 12 سال ضمانت ما برخوردار می شوید.
مجموعه های تولیدی ، رستوران ها و انبار های مواد غذایی علاوه بر هزینه بالای خرید انواع حشره کش های نوری و شیمیایی، سالیانه هزینه قابل توجهی را بابت برق مصرفی آنها و خرید سموم پرداخت می نمایند.
بعد از استفاده مواد شمیایی تا چند روز بو را در فضا حس می کنید و بعد از آن متوجه نمی شوید در حالیکه تا یکماه ذرات معلق سم در فضا معلق هستند و شما بدون اینکه متوجه شوید استشمام می کنید.
استفاده از حشره کش های نوری و شیمیایی باعث می شود یا حشرات و حیوانات موذی به ان عادت کنند یا نسل بعدی در برابر آنها مقاوم باشد، در صورتیکه دستگاه های IRAN DH بصورت نوسانی کار می کند و مانع از عادت کردن حشرات و حیوانات موذی به سیستم دستگاه می شود.

راه های ارتباطی با گروه ایران دی اچ در شبکه های اجتماعی


تلفن فروش: 44614100-021

مرکز مشاوره، پشتیبانی و خدمات پس از فروش موپادا: 9-44614870-021

 

{literal} {/literal}