مقایسه با روش های سنتی:

1-رایج ترین روش سنتی سمپاشی می باشد که در حال حاضر به قدری سموم قوی شده که انسان را تهدید می کتد . دلیل قوی شدن سموم تغییر ژنی بسیار سریع در حشرات می باشد که میبایست بلافاصله سموم با این تغییرات ژنی قویتر شوند و این خود تهدیدی برای انسان و اکوسیستم می باشد.

2-هزینه بالای سموم به دلیل استفاده مداوم از آنها در مقایسه با این روش که یکبار هزینه برای همیشه می باشد

3-برخی آفات مانند سوسک ریز، موریانه، ساس علاوه بر هزینه بسیار بالا هیچ ضمانتی در مورد سم برای نابودی آنها وجود ندارد در حالیکه تجربه نشان داده است که روش فراصوت بهترین راه مبارزه با آنها برای نابودی مادام العمر آنها می باشد.

4-رستورانها- کارخانجات مواد غذایی که استفاده از سموم در آنها ممنوع می باشد و یا هزینه ای بسیار بالا به همراه دارد، در این روش بسیار راحت مکان خو را از هرگونه حشره و موش عاری میکند.

روش عملکرد محصولات ایران DH

روش عملکرد دستگاه های دافع حشرات و موش ایران dh برگرفته از دل طبیعت؛ متناسب با آستانه شنوایی حشرات می باشد. همانطور که ثابت شده است تمام موجودات در 3 تقسیم بندی شنویی و صوتی وجود دارند:

1. انسان: صوت بین 20هرتز با 20کیلوهرتز می باشد

2. برخی از موجودات که پایین تر از آستانه شنوایی انسان هستند.(فروصوت)

3. برخی از موجودات که بالاتر از شنوایی انسان هستند.(فراصوت)

 

بیشتر موجودات و حشرات موذی و موش آستانه شنوایی بالاتر از انسان دارند.بنابراین این دستگاه بدون هیچ گونه آسیبی برای انسان با تولید صوتهایی در آستانه شنوایی آنها (فراصوت)، باعث به هم زدن روال عادی زندگی حشرات و حیوانات موذی شده و تولیدمثل و تغذیه آنها ار بین یرده و در نهایت این موجودات مجبور به فرار و یا محکوم به فنا هستند.

 

 

راه های ارتباطی با گروه ایران دی اچ در شبکه های اجتماعی


شماره تماس: 02144614100

شماره تماس واحد صنعتی: 02144614100 (داخلی 3 )

مرکز مشاوره، پشتیبانی و خدمات پس از فروش موپادا: 9-44614870-021

آدرس: جنت آباد جنوبی - خیابان لاله شرقی - بعد از چهارراه پژوهنده (شاهین) پلاک 28

{literal} {/literal}