شرکت الکتریک سازان افق کویر با برند ایران DH با سابقه کاری که دارد و هزاران پروژه ای که انجام داده است که در قسمت پروژه ها گذاشته شده؛ نشانه حسن انجام کار و رضایتمندی مشتریان است.

در سال 1393 محصولات این شرکت در ایران و کشورهای اطراف ایران از مرز فروش یک میلیون دستگاه خانگی و یکصد و بیست و چهار هزار دستگاه صنعتی گذشت که این خود گواهی بر رضایتمندی مشتریان عزیز این شرکت است. در زمینه دستگاه های صنعتی این شرکت بدون تبلیغ و تنها به صورت سینه به سینه افتخار تجهیز بیش از بیست و یک هزار واحد تجاری،اداری،تولیدی، انبار و... را داشته است.

آیا شرکتی که بنیان گذار گواهی 100% کارائی می باشد در صورت کارائی نداشتن محصولات می تواند پا بر جا باشد؟

انجام پروژه های دولتی و نیمه دولتی خود مهر اعتمادی دیگر به دستگاه های ایران DH می باشد.

شرکت های نام برده در قسمت پروژه ها، شرکت های معتبر و معروف بوده که در صورت تمایل می توانید با هر کدام از آنها تماس گرفته و در مورد دستگاه های این شرکت اطلاعات کسب کنید.

در ادامه نمونه ای از صدها گواهی حسن انجام کار که توسط پیمانکار مجموعه و پروژه زیرگذر خیابان حضرت ولیعصر (عج) مهر و امضا گردیده است را میتوانید با یک کلیک مشاهده نمایید.

امیدواریم در راستای اعتماد مشتریان عزیز به محصولات این شرکت همواره خود را با علم روز دنیا به روز کرده و نام ایران DH را در تک تک شرکتهای ایران از انبارها تا دفاتر تجاری جهت امنیت لوازم تا پرسنل شرکت ها؛ گامی موثر و مفید داشته باشیم.


پیشاپیش از اعتماد شما به مجموعه ایران DH کمال تشکر را داریم.

نمونه ای از دهها پروژه انجام شده توسط ایران دی اچ در ادامه مشاهده می کنید:

1- پروژه زیرگذر چهارراه حضرت ولیعصر (عج)

2-پروژه شرکت پخش خزر (تک ماکارون)

3- پروژه پایگاه دوم شکاری تبریز

 نشان تحقق 6 شعار ملی همراه با لوح تقدیر 3ستاره

 یکی از افتخارات ایران DH اجرای 6 شعار ملی مقام معظم رهبری می باشد.

 

 تندیس حماسه سازان صنعت و اقتصاد کشور همراه با لوح تقدیر

 در سالی که تحریم های بین المللی باعث تعطیلی بسیاری از شرکت های تولیدی بود ایران DH با حماسه سازی و ایجاد مشاغل بسیار، باعث برهم زدن گوشه ای از این تحریم ها گردید و این تندیس به پاس حماسه آفرینی این شرکت و پرسنل آن به ایران DH تعلق گردید.

 

 

 لوح فائو (FAO)

 محصولات ( صنعتی) ایران DH را در کنار محصولات مفید برای چرخه کشاورزی و مبارزه با آفات،  و مفید بودن محصولات صنعتی ایران DH در زنجیره تامین غذای سالم را ضمانت می کند.

 تندیس تکنولوژی نوین در بهداشت و درمان

روش نوین دفع آفات و تصفیه هوا که خود بهترین جایگزین برای سموم بیماری زا است، باعث تعلق گرفتن این تندیس به مجموعه ایران DH شد.

 

تندیس نشان منتخب

همانطور که ملاحظه می کنید و از نام آن برمی آید، ایران DH از بین چندین هزار شرکت، موفق به کسب نشان منتخب به عنوان تولید محصولاتی با کیفیت گردید.

 

 

 

راه های ارتباطی با گروه ایران دی اچ در شبکه های اجتماعی


شماره تماس: 02144614010

شماره تماس واحد صنعتی: 02144614100 (داخلی 3 )

مرکز مشاوره، پشتیبانی و خدمات پس از فروش موپادا: 9-44614870-021

آدرس: جنت آباد جنوبی - خیابان لاله شرقی - بعد از چهارراه پژوهنده (شاهین) پلاک 28

{literal} {/literal}