تفاوت محصولات ایرانDH با محصولات موجود در بازار

1- دستگاه های ایران دی اچ جهت دفع 16 نوع خانواده حیوانی تنظیم شده است و دارای دو IC هشت پایه می باشد که محصولات موجود در بازار تنها یک IC چهار پایه دارند که برای دفع حداکثر 2 نوع حشره طراحی شده اند.

2- دستگاه همه کاره DHدارای دو سیستم التراسونیک و الکترومغناطیس می باشد در حالی که دستگاه های موجود در بازار تنها دارای یک سیستم التراسونیک آنهم از نوع ضعیف می باشد و در مقایسه با دستگاه التراسونیک DH – 02 از قدرتی معادل یک پنجم آن می باشد.

3- سیستم الکترومغناطیس سیستمی مختص به خود در ایرانDH می باشد که باعث ایجاد دیواری حفاظتی در منزل شما می شود و موجودات داخل دیوار خانه شما را نیز فراری می دهد که این سیستم در هیچ نوع دستگاهی در بازار وجود ندارد.

4- در دستگاه های DH از اسپیکر و بازر استفاده شده که تنها مکانیزم برای ایجاد فرکانس صوتی قوی می باشد که در دستگاه های موجود تنها از بازرهای ضعیف استفاده می شود.

5- داخل دستگاه های ایرانDH یک ماکروکامپیوتر است که بیش از 16 فرکانس را با دسی بل متفاوت برای جلوگیری از عادت حشرات و حیوانات ارسال می کند در حالی که در دستگاه های داخل بازار تنها یک فرکانس با دسی بل معین ارسال می شود و بعد از مدتی حشرات و حیوانات به آن عادت می کنند.

6- مشاهده قطعات داخلی دستگاه توسط هر غیر متخصصی این را مشخص می کند که از بهترین مواد مصرفی استفاده شده در حالی که در دیگر دستگاه ها به علت بسته بودن داخل آن از پائین ترین کیفیت استفاده شده است.

7- پشتیبانی بلند مدت ایرانDH نشان دهنده کیفیت بالای آن می باشد در حالی که هیچ کدام از محصولات داخل بازار نه دارای شرکتی معتبر هستند و نه پشتیبانی درست دارند.

8- مواد استفاده شده در قالب روی دستگاه ها هم از مواد درجه یک و مقاوم در مقابل جریان الکتریکی می باشد که با کمی دقت استفاده از مواد ضایعاتی در قالب دستگاه های داخل بازار مانند گودلایف یا ریدکس را ملاحظه می کنید.

9- صفحه مدار چاپی ایرانDH مقاوم در برابر حرارت بوده در حالی که مدارهای چاپی داخل دیگر دستگاه ها در استفاده مداوم برای حرارت زیاد خیلی زود خراب می شود.

10- توجه داشته باشید مهمترین علت بالا بودن قیمت محصولات ایرانDH به غیر از کیفیت, پشتیبانی, خدمات و مواد مصرفی و تکنولوژی قوی؛ متراژ تحت پوشش با مانع و بدون مانع می باشد. دستگاه های ایرانDH متراژی حداقل 60 متر مربع را با هر نوع مانعی تحت پوشش قرار می دهند در صورتی که در همین متراژ یا در یک آپارتمان 60 متری برای استفاده از دستگاه های دیگر باید حداقل 4 تا 5 عدد تهیه تا به جواب مطلوب برسید پس در اصل قیمت دیگر محصولات داخل بازار 5 برابر محصولات ایرانDH می باشد.

 

به طور کلی به قول انگلیسی ها "ما هنوز آنقدر ثروتمند نشده ایم که محصولات ارزان قیمت و... بخریم" و بدانید هیچ ارزانی بی دلیل و هیچ گرانی بی علت نیست و از نظر پرسنل و مدیریت ایرانDH مقایسه این محصول با دیگر محصولات مقایسه بنز مدلS2013 با پیکان مدل 56 می باشد که اصلا قابل مقایسه نیستند.

 

نوع اختلاف دستگاه ایران دی اچ با سایر دستگاه ها

مبلغ به تومان
اختلاف در IC 25,000
بازر جهت ارسال فرکانس بالا (التراسونیک) 13,000
خازن 155 =  طول عمر بالای دستگاه 1,500
بوبین برای 60 متر مربع 8,000
صفحه برد (مدار چاپی) ضد حرارت 3,500
سیستم قابلیت تنظیم فرکانس 7,500
فیوز پشتیبانی 200
جنس قالب دستگاه 3,500
سیستم ارسال التراسونیک و الکترومغناطیس همزمان 18,000
سیستم تغیر فرکانس و دسی بل (برای عدم عادت) 9,000
ارسال فرکانس برای متراژ بالا و عبور از مانع 8,000
گارانتی 2 ساله -
ارسال رایگان -
10 سال خدمات پس از فروش -
تجربه 10 ساله ایران دی اچ -
اختلاف محصولات چینی با اروپا و کره -
پشتیبانی و خدمات پس از فروش -
گارانتی برگشت پول -
بسته بندی شکیل و در شان خریدار -
برچسب تایید و هلوگرام ایران دی اچ -
برچسب تست کنترل کیفیت -
ایزو 9001 tuv inter cert  آلمان -
جمع اختلاف قیمتی محصول ایران دی اچ

95,000

 

ملاحظه می کنید که فقط اختلاف قیمت قطعات (به جز امکانات و خدمات ایران دی اچ) حدود 95 هزار تومان می شود. کافیست این مبلغ را با مبلغ دستگاهی مثل ریدکس (فرض میکنیم 45000 تومان) جمع کنیم که می شود 140000 تومان. در ضمن در فضایی حدود 60 متر مربع حداقل دو عدد دستگاه ریدکس نیاز است که به این مبلغ می افزاید. در حالیکه یک عدد دستگاه ایران دی اچ با کیفیت قطعات که ذکر شد + خدمات ، 139,000 تومان است که قادر است این فضا را پوشش دهد. زیرا تاثیر پذیری آن از چوب،فلز و دیوار عبور میکند و یک دستگاه برای این فضا کافیست. پس ملاحظه میکنید که شاید دیگر دستگاه ها در ظاهر ارزان تر باشند اما در واقع گران تر هستند و نتیجه مطلوب را به ما نمی دهند.

(برای مشاهده تصاویر اختلاف محصول اینجا را کلیک کنید)

راه های ارتباطی با گروه ایران دی اچ در شبکه های اجتماعی


شماره تماس: 02144614010

شماره تماس واحد صنعتی: 02144614100 (داخلی 3 )

مرکز مشاوره، پشتیبانی و خدمات پس از فروش موپادا: 9-44614870-021

آدرس: جنت آباد جنوبی - خیابان لاله شرقی - بعد از چهارراه پژوهنده (شاهین) پلاک 28

{literal} {/literal}